اعطاء مدرک اجازه نامه تدریس توسط حضرت آیت الله قوامی(زید عزه)

اعطاء مدرک اجازه نامه تدریس توسط حضرت آیت الله قوامی(زید عزه)

به 6 نفر از اعضاء بنیاد فقهی مدیریت اسلامی

 

 

 

 

  همزمان با ایام ولادت سعادت حضرت رسول اکرم (صل الله علیه و آله) و امام جعفر صادق (علیه السلام) مدرک اجازه نامه تدریس به 6 نفر از اعضاء بنیاد فقهی مدیریت اسلامی تقدیم شد.

در ابتدای این مراسم جناب حجت الاسلام والمسلمین روح الله نوری دبیر حوزه ریاست به بیان گزارشی از مراحل کسب اجازه نامه توسط این افراد پرداختند.

در ادامه این مراسم حضرت آیت الله قوامی(زید عزه) ضمن تقدیر از اعضاء ای که با تلاش بی وقفه و شرکت مجدانه خود در کلاسها توانسته اند به رتبه استادی دست پیدا کنند  ، اعطاء اجازه نامه را منوط به شایستگی و زحمات دانش پژوهان دانسته و ابراز امیدواری کردند که به زودی افراد بیشتری موفق به اخذ این اجازه نامه گردند.

.

لازم به ذکر است:

بنیاد فقهی مدیریت اسلامی برخلاف اکثر مراکز حوزوی به جای استفاده از مدارک دانشگاهی، با تأسی به سبک و سیره علمای سلف شیعه و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، اقدام به طراحی مدارکی با عنوان اجازه نامه در چهار سطح اجازه ترویج، اجازه تدریس، اجازه نظریه پردازی و اجازه اجتهاد در عرصه مدیریت نموده که بر اساس اساسنامه بنیاد دانش پژوهان بنیاد پس از گذراندن واحدهای مشخص فقه و اصول و تفسیر و و مدیریت آکادمیک و پس از تشحیص آیت الله قوامی(زید عزه) مجاز به دریافت  اجازه نامه می گردد.